Оренда сцени

Компанія "Алвісс" пропонує вам широкий асортимент концертних сцен і різних зручних сценічних конструкцій найвищої якості.

    Збірні концертні сцени допоможуть Вам впевнено почуватися в найскладнішій ситуації. Завдяки їм ви зможете грамотно і гнучко вибудувати сценічний простір практично під будь-які потреби. Також ви завжди можете відрегулювати висоту сцени і навіть трансформувати її під багаторівневий подіум.
Як правило, концертні сцени складаються з легких ферм і настилів, тож їхнє встановлення займає мінімум часу і просте в монтажі. Компанія "Алвісс" виробляє концертні сцени різних розмірів, тому ви можете завжди підібрати на свій вибір оптимальний варіант. Також ви можете замовити і драпірування концертних сцен, виходячи з ваших індивідуальних потреб.
Що стосується виготовлення сценічних конструкцій, то і тут вам є з чого вибрати. Ми пропонуємо вам сценічні конструкції різних розмірів і форм. Наприклад, це може бути і стандартний дах, і дах з порталами, і сценічні конструкції у формі арки. Власне кажучи, ви можете замовити собі цілий сценічний комплекс, виготовлений згідно з усіма стандартами, оскільки компанія "Алвісс" виробляє подіумні сценічні конструкції різного ступеня складності. Звертаючись до нас, ви отримуєте продукцію найвищої якості та найсучаснішого вигляду. На всі види сцен і конструкцій ми даємо повну гарантію і готові надати всі необхідні ліцензії та сертифікати.