Про нас

Виробництвом алюмінієвих ферм у компанії "Алвісс" почали займатися в 90-ті роки.

Величезне бажання колективу налагодити випуск алюмінієвих конструкцій, дало свої результати.

Сцени виробництва "АЛВІСС" вирізнялися простотою, надійністю і відносно невисокою ціною, чим завоювали своїх шанувальників по всій країні.  Ринок сценічних конструкцій розвивався і виставляв нові вимоги до виробників:

- зросли навантаження на ферми

- збільшилися прольоти сцен

- посилилися вимоги до безпеки

Перед компанією постало питання про переведення виробництва на новий якісний рівень.

У 2006 році керівництвом компанії було прийнято рішення про будівництво нової Виробничо-складської бази. Вибір зупинився на передмісті Києва, в 6 кілометрах від Окружної дороги.

Проектні роботи та будівництво зайняло 2 роки. У підсумку в 2008 році компанія переїхала в нові просторі приміщення. Було закуплено сучасне обладнання: верстати, зварювальні апарати, проєктувалося і виготовлялося оснащення для нових моделей ферм.

Проєкт на ферми було вирішено замовити в Німеччині, у компанії, що проєктує сцени для провідних виробників ЄС і Америки.

Спільно з Державним підприємством Науково-технічний центр забезпечення якості та сертифікації "СЕПРОЗ" Національної Академії наук України було проведено роботу з атестації виробництва, сертифікації продукції та технологій ТОВ "АЛВІСС".

Тісна співпраця з Інститутом електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України. Є.О.Патона НАН України дає нам змогу впроваджувати сучасні методи зварювання з подальшою їх сертифікацією.

Впроваджено систему вхідного контролю якості матеріалів, що надходять, з підтвердженням згідно DIN EN 10204 3.1.b.

Наш головний зварювальник успішно пройшов навчання та атестацію за програмою "Міжнародний інженер зварювальник". Зварювальники атестовані відповідно до стандарту ISO 9606-2.

   Колектив компанії готовий до виконання найскладніших завдань

.