Оренда сцени

Alviss пропонує вам широкий вибір концертних майданчиків та різноманітних зручних сценічних конструкцій найвищої якості.

  Швидкомонтовані концертні сцени допоможуть вам відчувати себе впевнено в найскладніших ситуаціях. Завдяки їм ви зможете грамотно і гнучко вибудувати сценічний простір практично під будь-які потреби. Також ви завжди зможете відрегулювати висоту сцени і навіть трансформувати її в багаторівневий подіум.
Як правило, концертні сцени складаються з легких ферм і настилів, тому їх монтаж займає мінімум часу і простий в збірці. Компанія Alviss виробляє концертні сцени різних розмірів, тому ви завжди зможете підібрати оптимальний варіант на свій смак. Ви також можете замовити драпірування для концертних сцен, виходячи з ваших індивідуальних потреб.
Коли справа доходить до виготовлення сценічних конструкцій, вам є з чого вибрати. Ми пропонуємо вам сценічні конструкції різних розмірів і форм. Наприклад, це може бути стандартний дах, дах з порталами або сценічні конструкції у вигляді арки. Фактично, ви можете замовити цілий сценічний комплекс, виконаний за всіма стандартами, оскільки компанія Alviss виробляє подіумні сценічні конструкції різного ступеня складності. Звертаючись до нас, ви отримуєте продукцію найвищої якості та найсучаснішого вигляду. Ми даємо повну гарантію на всі види сцен і конструкцій і готові надати всі необхідні ліцензії та сертифікати.