Оренда павільйонів

Павільйони Alviss: мистецтво, необхідність, ергономіка

З чого починається театр? Продовження відомої приказки говорить нам, що він починається з вішалки. Але в реальному світі, звичайно, будь-який театр починається, перш за все, зі сцени. Саме про сцену ми сьогодні і поговоримо.

>Сучасна постмодерна епоха диктує свої правила, за якими ми маємо жити. Зокрема, це стосується звичного значення слів. "Сьогодні "театр" і "сцена" - це не обов'язково постановка "Ревізора" чи якихось шекспірівських п'єс. Театр може бути в різних іпостасях. Театр може мати різні іпостасі: достатньо, наприклад, подивитися виступ поп-зірки Леді Гаги, щоб зрозуміти, що театр може бути інтегрований у будь-який з проявів мистецтва і культури.

До чого ми ведемо? Alviss йде в ногу з часом і рухається в ногу з ним. У нас є конкретні пропозиції і рішення для ваших творчих і практичних завдань, пов'язаних з будь-яким актом публічної дії (від тієї ж театральної вистави до семінарів і концертів). А саме - павільйони, які наші фахівці готові встановити в найзручнішому місці, що максимально відповідає поставленому завданню.

У чому переваги павільйону Alviss? Мобільність, привабливий зовнішній вигляд, економія транспортних та експлуатаційних витрат..

Павільйон - це вибір сучасної мислячої людини. Вам більше не потрібно шукати підходи до незговірливих власників майданчиків і страждати від головного болю, пов'язаного з вибором місця проведення заходу. Тепер ви можете організувати необхідний майданчик самостійно. Компанія Alviss пропонує великий вибір стандартних павільйонів, а також готова спроектувати і виготовити мобільний театрально-концертний комплекс з урахуванням будь-яких вимог замовника